ПОСЛУГИ

 

Обслуговування та ремонт виробничого обладнання, верстатів з числовим програмним управлінням на базі систем Siemens і Heidenhain. Діагностика технічного стану, ремонт і заміна механічних, гідравлічних, пневматичних, електричних та електронних частин токарних і фрезерних верстатів. Повернення паспортних технічних характеристик. Модернізація систем керування ЧПУ, програмованих контролерів і приводу.

Технічне обслуговування

В рамках заходів з технічного обслуговування обладнання для підтримки його експлуатаційних показників у встановлених межах, сервісний центр «АЛЬФА-ПРО інжиніринг» здійснює:

  • діагностику технічного стану;
  • планування технічного обслуговування і ремонту обладнання;
  • роботи по приведенню експлуатаційних показників в норму;
  • регулювання вузлів.

Діагностика і подальше обслуговування здійснюється на місці з мінімальним втручанням в виробничі процеси підприємства.

services

Модернізація верстатів

Модернізація верстатів з ЧПУ від АЛЬФА-ПРО – це збільшення продуктивності, підвищення точність обробки і розширення технологічних можливостей вашого обладнання.

Ми здійснюємо установку нової системи ЧПУ, заміну релейних блоків на програмовані контролери, оновлення приводів і датчиків переміщень, переоснащення електронних систем і електроустаткування на верстаті і в електрошафі, установку датчиків для автоматичного збору даних про роботу верстата.

Глибина модернізації буде залежати від загального стану верстата, працездатності його підсистем, бажаних функціональних можливостей і бюджету, що виділяється. У будь-якому випадку, ми прагнемо розробити оптимальне рішення по модернізації і оснастити обладнання найефективнішими системами, щоб забезпечити перехід підприємства на більш високий технологічний рівень виробництва.

Ремонт верстатів з ЧПУ

Фахівці «АЛЬФА-ПРО інжиніринг» виконують термінові та планові ремонти токарних і фрезерних верстатів, обробних центрів.

У разі непередбаченого виходу з ладу обладнання, оперативна ремонтна бригада виїжджає на об’єкт для з’ясування причин відмови і організації ремонту. На нашому складі постійно присутні найбільш ходові запасні частини, блоки та вузли, а замовлення і поставка відсутніх деталей проводиться в максимально стислі терміни. В результаті, всі необхідні роботи виконуються без затримок, відновлення працездатності машин відбувається швидко, простої устаткування мінімальні.

Плановий ремонт верстатів з ЧПУ виробляється в чіткій відповідності з встановленим графіком. Огляди обладнання проводяться в певній послідовності, необхідній кількості і обсягах.

Додаткова послуга!

Ми маємо власну виробничу площадку, оснащену сучасними фрезерними і токарно-фрезерними комплексами з 5-координатної обробкою деталей. Щоб уникнути зривів графіків виробництва за час простою обладнання ми готові виконати для вас необхідну обробку складних виробів зі сталі, алюмінію, титану і твердих сплавів. А також інші роботи по металу і пластику: зварювання, різання, гнуття, термічну обробку, гальванічне покриття і просочення алюмінієвих деталей.

services